Doprava

Doprava tovaru


Prepravu pneumatík pre osobné automobily, dodávky a motocykle zaisťujú prepravnej spoločnosti GLS / DPD / WE|DO. Na prepravu pneumatík väčších a objemnejších rozmerov a batérií využívame prepravnej spoločnosti TopTrans, ktorá sa špecializuje na prepravu ťažších nákladov a prepravu nebezpečného tovaru, potom nedochádza k poškodeniu batérií pri preprave a tovaru obdržíte v stopercentnom stave.

Prepravná služba GLS


- Deň pred samotným doručením vám zašleme detailné informácie o vašej zásielke na email a mobilný telefón formou SMS správy
- Na https://gls-group.eu zistíte predpokladaný čas doručenia
- V deň doručenia vás kuriér bude informovať o prípadných zmenách alebo o upresnenie času doručenia zásielky formou SMS správy. V tejto správe je telefónne číslo na vodiča doručujúceho zásielku.
     Ak vás kuriér nezastihne, nechá vám v poštovej schránke oznámenie (táto informácia vám súčasne bude tiež zaslaná emailom)
- Prostredníctvom https://gls-group.eu si potom môžete jednoduchým spôsobom zmeniť termín alebo adresu nasledujúceho doručenia podľa vašich požiadaviek.
- Dobierku možno platiť iba v hotovosti.Prepravná služba TOPTRANS


- Na prepravu autobatérií v našom internetovom obchode využívame k doručeniu služieb prepravnej spoločnosti TOPTRANS. V deň doručenia tovaru Vám vodič zavolá a dohodne sa s Vami na čase doručenia v rozmedzí 1-2 hodín.

Pri tejto spoločnosti, je za príplatok možné zvoliť:

    Doručenie vo večerných hodinách
    Sobotňajšie doručenie do 13:00


Prepravná služba DPD

- Pri odoslaní tovaru prepravnou službou DPD Vám príde SMS, ktorá informuje, že balík je v prepravnom systéme u tejto spoločnosti.
- V deň doručenia Vám spoločnosť DPD pošle SMS, ktorá informuje o predpokladanom termíne doručenia, následne je na kuriérovi, ktorý volá a snaží sa upresniť doručenie tak aby bolo všetko v úplnom poriadku a k spokojnosti zákazníka.
- Zmenu v doručenia alebo akýkoľvek iný dotaz možno spresniť na stránkach spoločnosti DPD https://www.dpd.com/cz
- Platba možná iba v hotovosti


Prepravná služba WE|DO


- Pri odovzdaní tovaru spoločnosti Inti príde príjemcovi SMS informáciami, že zásielka je zavedená v prepravnom systéme a bude v čo najkratšom termíne doručovaná príjemcovi.
- V deň doručenia príde ďalšia SMS, ktorá informuje o predpokladanému termíne doručenia.
- Zmenu v termíne doručenia, adresy alebo s akoukoľvek otázkou sa možno obrátiť priamo na zásielkovú službu, všetky informácie sú na webových stránkach https://www.wedo.cz/
- Platba možná iba v hotovosti

 

Náš internetový obchod nedokáže ovplyvniť ani nijako určiť presný čas doručenia. Všetko záleží na rozvozových trasách jednotlivých zásielkových spoločností, prípadne na dohovore s jednotlivými kuriérmi.

Cenník Dopravy


Každá kategória má svoju cenu dopravného (napr. Pri objednaní 2 ks pneu je to 2 x 4.99 = 9.98€ ).

Osobné pneu         € 4.99 / ks
Dodávkové pneu   € 4.99 / ks
Nákladné pneu     € 39.99 / ks
Motocyklové pneu € 5.99 / ks
Agro pneu              € 39.99 / ks


Plechové disky     € 4.99 / ks
Elektróny-zliatinové kolesá € 4.99 / k

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více info OK